Dystrybucja oprogramowania IBM

Żadna infrastruktura IT nie może dzisiaj funkcjonować bez odpowiednich systemów bezpieczeństwa. To właśnie bezpieczeństwo jest kluczowym elementem nieprzerwanego działania firmy. Rozwiązania cybersecurity obejmują zaawansowany hardware, software, usługi, ale również niezbędną wiedzę ekspertów, którą chętnie dzielimy się z naszymi partnerami biznesowymi.  

Jeżeli Twoim klientom zależy na stworzeniu systemu bezpieczeństwa, dostosowanego do ich potrzeb i oczekiwań, skontaktuj się z nami. Doradzimy w wyborze odpowiednich elementów, ich implementacji i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną. W całym procesie może Ci pomóc nasz lokalny zespół inżynierów bezpieczeństwa specjalizujący się w rozwiązaniach producentów z naszego portfolio.  

Oprócz polskiego zespołu, mamy możliwość wsparcia Was z wykorzystaniem regionalnego zespołu Center of Exellence. Jeżeli interesują Cię: szkolenia, usługi związane z wdrożeniami, audytami bezpieczeństwa czy testami penetracyjnymi dla sieci lub aplikacji klienta – jesteś w dobrym miejscu i dobrych rękach.

Ingram Micro to założony w 1979 r. międzynarodowy dystrybutor IT i urządzeń mobilnych światowych marek. W świecie szybko rozwijającej się technologii Ingram Micro modernizuje swoje działania, technologię i infrastrukturę tak aby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi.

Spółka ma siedzibę w Irvine, w Kaliforni, jest notowana na nowojorskiej giełdzie (NYSE). Zajęła 62 miejsce w rankingu 2015 Fortune 500.

Nowe technologie

Sprawiedliwość społeczna w fabrykach przyszłości

Coraz więcej firm decyduje się na podejmowanie działań związanych z walką przeciw uprzedzeniom, wykluczeniu społecznemu i nierównemu traktowaniu. Niezbędny jest w tym obiektywizm i wiarygodność w podejmowaniu działań, a także spójność i odpowiednie zaangażowanie. Trzeba bowiem pamiętać, że nawet najlepsze systemy i technologie nie będą w pełni użyteczne, jeśli ich działanie nie będzie wspierane czy monitorowane przez człowieka.

W związku z tym firmy produkcyjne powinny dbać o to, żeby pracownik czuł się potrzebny i traktowany z należytym szacunkiem. Powinien zauważać, że jego praca jest istotna, a współpracująca z nim maszyna – jest dla niego wsparciem, a nie zagrożeniem, które może wyeliminować go z miejsca pracy. Ważne jest więc nie tylko zachowanie pozytywnych relacji między ludźmi, ale także zrozumienie roli stosowanych technologii.

Zmiany w podstawach działania

Tradycyjne sposoby prowadzenia i funkcjonowania firmy produkcyjnej odchodzą w zapomnienie. Już na poziomie absolutnych fundamentów działania należy wprowadzać zmiany. Szczególne znaczenie mają wszelkie modernizacje stosowanych systemów teleinformatycznych czy rozwiązań opartych o chmury obliczeniowe.

Jednym z elementów, który zyskuje coraz większą popularność, jest outsourcing niektórych zadań, do tej pory wykonywanych wewnątrz przedsiębiorstwa. Poprzez delegowanie aktywności na zewnątrz organizacja może skupić się na realizacji postawionych sobie celów, nawet w przypadku braku osób o wystarczających kompetencjach.

Przekształcenia w łańcuchach dostaw

Trudna sytuacja związana z pandemią COVID-19 wymusiła konieczność wprowadzenia zmian na wszystkich etapach funkcjonowania firmy produkcyjnej. Wiele usprawnień jest związanych z szybkim i bezproblemowym transportowaniem materiałów czy produktów gotowych. W badaniu oceny zmian wywołanych koronawirusem aż 97% respondentów potwierdziło bowiem, że miał on niesamowicie duży wpływ właśnie na łańcuchy dostaw.

Co można zrobić, aby usprawnić transport i ułatwić tym samym funkcjonowanie fabryk przyszłości? Rozwiązaniem ponownie okazuje się wdrażanie nowych technologii. Dzięki zastosowaniu internetu rzeczy, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, logistyka staje się prostsza i szybsza. Poprzez powstawanie inteligentnych magazynów czy automatyzowanie niektórych przejazdów, pojawiające się problemy mogą zostać szybko wyeliminowane.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*