Terminale dotykowe w branży gastronomicznej

Terminale dotykowe i monitory dotykowe w połączeniu z funkcjonalnym oprogramowaniem dla gastronomii ułatwiają i usprawniają pracę kelnerów. Gdy klient składa zamówienie, kelner wybiera odpowiednie pozycje z menu wyświetlanego na ekranie, po czym wysyła informację bezpośrednio do kuchni – bez zbędnego biegania, noszenia karteczek i mylenia zamówień! Ponadto na ekranie dotykowym wyświetla się rozkład Sali, co znaczenie ułatwia dostarczanie posiłków i obsługę gości. Kelnerzy oszczędzają czas, który mogą wykorzystać np. na podejście do obsługiwanego stolika i zapytanie o zadowolenie z posiłku. Takie praktyki zwiększają satysfakcję klientów i wzmacniają renomę lokalu gastronomicznego.

Nowoczesne terminale dotykowe i monitory dotykowe dają duża elastyczność w organizowaniu przestrzeni. W połączeniu z niewielkimi drukarkami fiskalnymi, terminalami płatniczymi i innymi urządzeniami zajmują bardzo mało miejsca. Do lokalu gastronomicznego o ograniczonej przestrzeni na stanowisku kelnerskim warto wybrać terminal dotykowy z możliwością np. zawieszenia na ścianie – to nie tylko ogromna oszczędność miejsca, ale też wyjątkowa wygoda dla pracowników.

Zakup nowoczesnego sprzętu to dopiero połowa sukcesu. Aby spełnił on swoją rolę, wraz z całym systemem gastronomicznym musi zostać odpowiednio wdrożony. Niebagatelne znaczenie ma też jakość zapewnianej opieki posprzedażowej i serwisowej – szybkie reagowanie na awarie, profesjonalne naprawy i szybkość działania to podstawa sprawnie funkcjonującego sprzętu w lokalu gastronomicznym. Kompletując urządzenia, warto korzystać z usług jednego serwisu. Dla przedsiębiorcy to oszczędność czasu i pieniędzy. Doświadczony serwisant zna specyfikę branży gastronomicznej, ale też indywidualne potrzeby konkretnego lokalu. Warto wybrać firmę będącą autoryzowanym serwisem wiodących producentów, posiadającą szeroki asortyment sprzętu i oprogramowania, doświadczoną i kontaktową. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie: terminale dotykowe.

Terminale dotykowe zapewniają szybki dostęp do systemów komputerowych bez pośrednictwa interfejsu tekstowego. Są produkowane ze szkła lub podobnego materiału o utwardzonej powierzchni. Wykazują dużą odporność na kurz, pył, tłuszcze i ciecze. Są na tyle wytrzymałe, że potrafią sprostać nawet bardzo trudnym warunkom środowiskowym. Ekran dotykowy jest z natury prostym interfejsem w użyciu, redukuje czas szkolenia tym samym zmniejszając koszty wdrożenia.

Posłuchaj nowego podcastu technologicznego

IM24 Podcast to miejsce, w którym zdobędziesz wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. Posłuchasz o tym jak bezpiecznie poruszać się w świecie internetu i jak uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji oraz przykrych niespodzianek.

Słuchaj na https://im24podcast.pl/

Polecane odcinki:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*